Strona główna » Gazownia Piła

Gazownia Piła

Wypowiedzenie umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego

W momencie zmiany sprzedawcy gazu i wymówienia umowy kompleksowej jedną z formalności jest poinformowanie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie sprzedawcy paliwa gazowego powinno być złożone z zastosowaniem odpowiedniego wniosku, w którym podane będą informacje o danych odbiorcy, danych nowego i starego sprzedawcy i umowie z nim podpisanej. Takie dokumenty do pobrania dostępne są na portalu gazowni. Proces wypowiedzenia umowy kompleksowej na dostawę paliwa gazowego i zmiany dostawcy jest całkowicie bezpłatny.

Jak można wstrzymać dostawy paliwa gazowego do budynku?

Podczas remontu instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, trzeba ze względów bezpieczeństwa zatrzymać dostawy paliwa gazowego. Zrobić to należy za pomocą właściwego dokumentu, który można złożyć do gazowni online, a dodatkowo osobiście w jednym z jej filii obsługi klienta. Wstrzymanie dostarczania gazy nie oznacza natomiast braku opłat. Sporządzone rachunki nie będą wyłącznie posiadały zużycia paliwa gazowego. Dodatkowo trzeba pamiętać, że zatrzymanie dostaw gazu ziemnego na wniosek klienta jest usługą płatną.

Gazownie w innych miastach

Polska Spółka Gazownictwa Piła

Kontakt PSG Piła

64-920 Piła
ul. Aleja Poznańska 20
tel. 67 212 46 42
faks 67 212 61 16

rejon-pila

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności