Strona główna » Gazownia Chocianów

Gazownia Chocianów

Jak można przygotowanie instalacji do napełnienia gazem?

Po zrealizowaniu podłączenia gazowego do nieruchomości oraz instalacji wewnętrznej, aby uruchomić dostawy gazu ziemnego, należy zgłosić do gazowni gotowość instalacji gazowej do jej wypełnienia. Dokonać tego można za pomocą właściwego dokumentu, który można znaleźć po wprowadzeniu w wyszukiwarce internetowej hasła: gazownia dokumenty do pobrania. Prośbę ten wymaga podania danych zgłaszającego i adresu wskazującego miejsce instalacji gazowej. Tego typu dokument trzeba następnie złożyć w jednym z punktów gazowni, odpowiednim dla miejscowości przeprowadzanej inwestycji.

W jaki sposób skontaktować się z gazownią?

Planując skontaktować się z gazownią, można wykorzystać parę dostępnych sposobów. Jeden z nich to logowanie się na BOK gazowni, gdzie można na przykład w prosty sposób: wskazać stan licznika, pobrać rachunek za paliwo gazowe, zaktualizować swoje dane, złożyć reklamacje. Inne formy skontaktowania się z gazownią to z kolei skorzystanie z infolinii. Numery telefonów do Polskiej Spółki Gazownictwa przypisane są oddzielnie dla każdego terenu kraju, dzięki temu obsługa zgłoszeń przebiega szybko i bez problemów. Dodatkowo wszystkie tematy związane z dostarczaniem i sprzedażą gazu można też załatwić stacjonarnie w jednym z placówek obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności