Strona główna » Gazownia Zwoleń

Gazownia Zwoleń

Jak zgłosić gotowość instalacji do napełnienia gazem ziemnym?

Po wykonaniu podłączenia gazowego do budynku i instalacji wewnętrznej, aby uruchomić dostawy paliwa gazowego, należy zgłosić do gazowni gotowość instalacji gazowej do jej wypełnienia. Zrealizować to można za pomocą odpowiedniego druku, który można znaleźć po wprowadzeniu w wyszukiwarce internetowej hasła: gazownia dokumenty do pobrania. Formularz ten wymaga podania danych zgłaszającego i adresu wskazującego miejsce instalacji gazowej. Tego rodzaju dokument należy później złożyć w wybranym z punktów gazowni, odpowiednim dla miejscowości realizacji inwestycji.

W jaki sposób skontaktować się z gazownią?

Planując skontaktować się z gazownią, można skorzystać z parę dostępnych sposobów. Pierwszy z nich to zalogowanie się na BOK gazowni, gdzie można między innymi w prosty sposób: podać stan gazomierza, pobrać rachunek za gaz, podać aktualne dane, złożyć reklamacje. Inne formy skontaktowania się z gazownią to natomiast skorzystanie z infolinii. Numery telefonów do gazowni przypisane są odrębnie dla każdego regionu kraju, dzięki temu obsługa zgłoszeń przebiega szybko i bezproblemowo. Dodatkowo wszystkie formalności związane z dostarczaniem i sprzedażą gazu można również załatwić stacjonarnie w jednym z punktów obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności