Strona główna » Gazownia Mszana Dolna

Gazownia Mszana Dolna

Jak można przygotowanie instalacji do wypełnienia gazem?

Po zrealizowaniu podłączenia gazowego do nieruchomości i instalacji wewnętrznej, aby uruchomić dostawy gazu ziemnego, należy zgłosić do gazowni gotowość instalacji gazowej do jej napełnienia. Zrealizować to można z wykorzystaniem odpowiedniego druku, który można znaleźć po wpisaniu w wyszukiwarce internetowej hasła: gazownia druki do pobrania. Formularz ten wymaga wskazania danych zgłaszającego i adresu wskazującego miejsce instalacji gazowej. Tego typu formularz trzeba następnie złożyć w jednym z punktów gazowni, właściwym dla miejsca przeprowadzanej inwestycji.

Jak skontaktować się z gazownią?

Planując skontaktować się z gazownią, można skorzystać z parę dostępnych opcji. Jeden z nich to logowanie się na BOK gazowni, gdzie można na przykład w łatwy sposób: podać stan gazomierza, pobrać rachunek za paliwo gazowe, podać aktualne dane, złożyć reklamacje. Inne formy kontaktu z gazownią to natomiast skorzystanie z infolinii. Telefony do Polskiej Spółki Gazownictwa przydzielone są odrębnie dla każdego regionu kraju, za sprawą tego przyjmowanie zgłoszeń przebiega sprawnie i bez problemów. Oprócz tego wszelkie tematy związane z dostarczaniem i sprzedażą paliwa gazowego można dodatkowo załatwić stacjonarnie w jednym z placówek obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności