Strona główna » Gazownia Pabianice

Gazownia Pabianice

Rozwiązanie umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego

W trakcie zmiany dostawcy paliwa gazowego i wymówienia umowy kompleksowej jedną z formalności jest poinformowanie o tym gazowni. Poinformowanie o zmianie sprzedawcy paliwa gazowego należy złożone z zastosowaniem odpowiedniego wniosku, w którym podane będą informacje o danych klienta, danych nowego i poprzedniego dostawcy i umowie z nim podpisanej. Takie dokumenty do pobrania dostępne są na portalu gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na dostawę paliwa gazowego oraz zmiany dostawcy jest całkowicie nieodpłatny.

Jak wstrzymać dostawy gazu do budynku?

W przypadku przebudowy instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, należy ze względów bezpieczeństwa wstrzymać dostarczanie gazu ziemnego. Wykonać to należy za pomocą właściwego druku, który należy złożyć do gazowni online, a też osobiście w jednym z jej punktów obsługi klienta. Zatrzymanie dostarczania gazy nie oznacza jednak braku rachunków. Wystawiane rachunki nie będą jedynie posiadały poboru paliwa gazowego. Dodatkowo trzeba pamiętać, że wstrzymanie dostaw gazu ziemnego na prośbę odbiorcy jest usługą odpłatną.

Gazownie w innych miastach

Kontakt PSG Pabianice

95-200 Pabianice
ul. Partyzancka 110
tel. 42 675 95 52
faks 42 215 72 24

rejon-pabianice

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności