Strona główna » Gazownia Nowy Sącz

Gazownia Nowy Sącz

Wymówienie umowy kompleksowej na dostawę gazu

Przy zmianie sprzedawcy gazu i wypowiedzenia umowy kompleksowej jedną ze spraw jest powiadomienie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie dostawcy gazu trzeba złożone z zastosowaniem odpowiedniego druku, w którym wskazane będą informacje o danych odbiorcy, danych nowego i starego sprzedawcy oraz umowie z nim zawartej. Takie formularze do pobrania udostępnione są na portalu gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na sprzedaż gazu i zmiany sprzedawcy jest w pełni bezpłatny.

W jaki sposób zbadać jakość gazu ziemnego?

Wszyscy klienci gazowni może w sytuacji podejrzenia, że dostarczany do jego domu gaz ma niewłaściwą jakość zlecić jego badanie. W takim przypadku odbiorca musi osobiście wybrać laboratorium do przeprowadzenia badania oraz zapłacić za nie. Jeśli jednak jakość gazu ziemnego jest zbyt niska, koszt badania opłacany jest przez gazownie i można ubiegać się od niej o odszkodowanie za niedotrzymanie ustaleń podpisanej umowy.

Gazownie w innych miastach

Polska Spółka Gazownictwa Nowy Sącz

Kontakt PSG Nowy Sącz

33-300 Nowy Sącz
ul. Lwowska 105
tel. 18 449 95 00

rejon-nowy-sacz

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności