Strona główna » Gazownia Koluszki

Gazownia Koluszki

W jaki sposób obliczyć szacunkowe zużycie paliwa gazowego?

By wyliczyć szacunkowe zużycie gazu ziemnego, można skorzystać z kalkulatora, który gazownia udostępnia online. Wystarczy wskazać w nim rodzaj paliwa gazowego, który jest dostarczany do domu i sumę mocy sprzętów gazowych wyrażoną w kW. Obliczenia automatycznie wskazują maksymalny godzinowy pobór gazu ziemnego w metrach sześciennych na godzinę. Wykonywane są one z kolei na podstawie założenia, że podane urządzenia mają sprawność na poziomie około 90%.

Rozwiązanie umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego

W trakcie zmiany dostawcy paliwa gazowego i wymówienia umowy kompleksowej jedną z formalności jest poinformowanie o tym gazowni. Poinformowanie o zmianie sprzedawcy paliwa gazowego należy złożone z zastosowaniem odpowiedniego wniosku, w którym podane będą informacje o danych klienta, danych nowego i poprzedniego dostawcy i umowie z nim podpisanej. Takie dokumenty do pobrania dostępne są na portalu gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na dostawę paliwa gazowego oraz zmiany dostawcy jest całkowicie nieodpłatny.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności