Strona główna » Gazownia Włodawa

Gazownia Włodawa

Jak obliczyć szacunkowe zużycie gazu ziemnego?

Żeby wyliczyć szacowane zużycie paliwa gazowego, można skorzystać z kalkulatora, który gazownia udostępnia online. Wystarczy wskazać w nim rodzaj gazu ziemnego, który jest dostarczany do budynku oraz sumę mocy sprzętów gazowych wyrażoną w kW. Wyliczenia automatycznie wskazują maksymalny godzinowy pobór gazu ziemnego w metrach sześciennych w ciągu godziny. Wykonywane są one z kolei na bazie założenia, że wskazane urządzenia mają sprawność na poziomie około 90%.

Wypowiedzenie umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego

W momencie zmiany sprzedawcy gazu i wypowiedzenia umowy kompleksowej jedną z formalności jest poinformowanie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie dostawcy gazu powinno być złożone z wykorzystaniem właściwego druku, w którym wskazane będą informacje o danych klienta, danych wybranego i poprzedniego dostawcy i umowie z nim podpisanej. Tego rodzaju wnioski do pobrania dostępne są na stronie internetowej gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na sprzedaż paliwa gazowego i zmiany dostawcy jest całkowicie darmowy.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności