Strona główna » Gazownia Łomża

Gazownia Łomża

Wymówienie umowy kompleksowej na sprzedaż gazu

Przy zmianie dostawcy gazu ziemnego i wymówienia umowy kompleksowej jedną ze spraw jest poinformowanie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie sprzedawcy paliwa gazowego trzeba złożone z wykorzystaniem właściwego dokumentu, w którym podane będą informacje o danych odbiorcy, danych nowego i starego dostawcy oraz umowie z nim zawartej. Takie wnioski do pobrania udostępnione są na stronie internetowej gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na sprzedaż gazu ziemnego oraz zmiany sprzedawcy jest całkowicie darmowy.

W jaki sposób wstrzymać dostawy gazu do nieruchomości?

W trakcie przebudowy instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, trzeba ze względów bezpieczeństwa wstrzymać dostarczanie gazu. Wykonać to trzeba za pomocą właściwego wniosku, który można złożyć do gazowni online, a też osobiście w jednym z jej oddziałów obsługi klienta. Wstrzymanie dostarczania gazy nie oznacza jednak braku faktur. Wystawiane rachunki nie będą wyłącznie uwzględniały zużycia paliwa gazowego. Dodatkowo warto pamiętać, że wstrzymanie dostaw paliwa gazowego na prośbę klienta jest usługą odpłatną.

Gazownie w innych miastach

Kontakt PSG Łomża

18-400 Łomża
ul. Przemysłowa 4
tel. 86 218 31 50
faks 86 218 31 50

rejon-lomza

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności