Strona główna » Gazownia Międzychód

Gazownia Międzychód

Zakup szafki gazowej przeznaczonej na gazomierz

Podczas wykonywania podłączenia gazowego przez gazownie szafka gazowa przystosowana na montaż w niej licznika jest kupowana oraz montowana przez PSG. W związku z tym odbiorca musi wyłącznie przygotować właściwe miejsce na jej zamontowanie. Istnieje jednak możliwość kupienia szafki gazowej osobiście, w takiej sytuacji jej koszt zostanie odliczony od ceny wykonania przyłącza przez gazownie.

Złożenie reklamacji w gazowni

Jeśli usługi realizowane przez gazownie nie spełniają danych oczekiwań lub są niezgodne z umową dystrybucyjną, reklamację ich można złożyć na kilka różnych sposobów. Jeden z nich to zastosowanie formularza kontaktowego. Drugi to zgłoszenie reklamacji telefoniczne, numery telefonów Polskiej Spółki Gazownictwa są przypisane do ich punktów w danym regionie Polski. Reklamacje można także złożyć za pomocą biura obsługi klienta gazowni lub przesyłając ją na jej adres. W każdej sytuacji można liczyć na jej rozpatrzenie w przeciągu 14 dni od dnia odebrania przez Polską Spółkę Gazownictwa reklamacji.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności