Strona główna » Gazownia Nowa Dęba

Gazownia Nowa Dęba

Zakup szafki gazowej przystosowanej na układ pomiarowo-rozliczeniowy

W momencie wykonywania podłączenia gazowego przez gazownie szafka gazowa przystosowana na zamontowanie w niej układu pomiarowo-rozliczeniowego jest kupowana i zamontowywana przez gazownie. Wobec tego odbiorca musi jedynie przygotować odpowiednie miejsce na jej zamontowanie. Istnieje jednak możliwość zakupienia szafki gazowej samodzielnie, w takiej sytuacji jej koszt zostanie odliczony od ceny zrealizowania przyłącza przez gazownie.

Reklamacja w gazowni

Jeśli usługi realizowane przez gazownie nie spełniają danych oczekiwań lub są niezgodne z umową dystrybucyjną, reklamację ich można złożyć na kilka różnorodnych sposobów. Pierwszy z nich to zastosowanie formularza kontaktowego. Drugi to zgłoszenie reklamacji poprzez telefon, numery gazowni są przydzielone do ich punktów w określonym regionie kraju. Reklamacje można dodatkowo złożyć za pomocą oddziału obsługi klienta gazowni lub przesyłając ją na jej adres. W każdym przypadku można liczyć na jej rozpatrzenie w przeciągu czternastu dni od daty odebrania przez Polską Spółkę Gazownictwa reklamacji.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności