Strona główna » Gazownia Grudziądz

Gazownia Grudziądz

Wypowiedzenie umowy kompleksowej na dostawę gazu

W momencie zmiany dostawcy paliwa gazowego i wypowiedzenia umowy kompleksowej jedną z formalności jest poinformowanie o tym gazowni. Poinformowanie o zmianie dostawcy gazu ziemnego powinno być złożone z zastosowaniem odpowiedniego wniosku, w którym wskazane będą informacje o danych klienta, danych nowego i poprzedniego sprzedawcy i umowie z nim podpisanej. Tego typu dokumenty do pobrania dostępne są na portalu gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na sprzedaż gazu ziemnego i zmiany dostawcy jest w pełni bezpłatny.

W jaki sposób zbadać jakość gazu?

Wszyscy klienci gazowni może w sytuacji podejrzenia, że dostarczany do jego domu gaz ziemny ma nieodpowiednią jakość zlecić jego skontrolowanie. W takiej sytuacji odbiorca musi sam wybrać laboratorium do badania oraz opłacić je. W przypadku, gdy jednak jakość gazu ziemnego jest nieodpowiednia, koszt badania ponoszony jest przez gazownie oraz można ubiegać się od niej o zadośćuczynienie za niedotrzymanie ustaleń zawartej umowy.

Gazownie w innych miastach

Kontakt PSG Grudziądz

86-300 Grudziądz
ul. Mickiewicza 34
tel. 56 450 95 00, 56 450 95 30
faks 56 450 95 58, 56 450 95 03

polska spółka gazownictwa grudziądz

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności