Strona główna » Gazownia Braniewo

Gazownia Braniewo

Jak można podać odczyt licznika gazu?

Żeby rozliczyć się ze sprzedaży gazu, należy regularnie podawać aktualne wskazania licznika. Zrobić to można natomiast za pomocą dwóch różnych metod. Pierwszym sposobem na wskazanie stanu gazomierza jest skorzystanie z eBOK gazowni, na którym można również sprawdzić między innymi należności za gaz oraz historię zużycia gazu. Druga metoda polega z kolei na skorzystaniu z infolinii gazowni. Brak podania odczytu do gazowni skutkuje z kolei sporządzeniem faktury na podstawie informacji szacunkowych.

Czym zajmuje się Polska Spółka Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa jest jedną ze spółek Grupy Kapitałowej PGNiG oraz jednocześnie dystrybutorem w naszym kraju. Jej działalność opiera się wobec tego na dostarczaniu paliwa gazowego siecią dystrybucyjną do klientów, a również sieci innych sprzedawców gazu. PSG zajmuje się też konserwowaniem i remontami sieci gazowej oraz jej elementów, przeprowadzaniem pomiarów jakości paliwa gazowego i jego ilości zużycia.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności