Strona główna » Gazownia Głogów

Gazownia Głogów

Wymówienie umowy kompleksowej na sprzedaż gazu

Przy zmianie sprzedawcy gazu ziemnego i wymówienia umowy kompleksowej jedną z formalności jest poinformowanie o tym gazowni. Poinformowanie o zmianie dostawcy gazu powinno być złożone z wykorzystaniem odpowiedniego druku, w którym podane będą informacje o danych klienta, danych nowego i poprzedniego dostawcy oraz umowie z nim zawartej. Takie formularze do pobrania dostępne są na stronie internetowej gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na sprzedaż gazu ziemnego i zmiany sprzedawcy jest całkiem nieodpłatny.

W jaki sposób wstrzymać dostawy gazu ziemnego do nieruchomości?

Podczas przebudowy instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, należy ze względu na bezpieczeństwo wstrzymać dostawy paliwa gazowego. Zrobić to należy z wykorzystaniem odpowiedniego druku, który trzeba złożyć do gazowni online, a też osobiście w jednym z jej placówek obsługi klienta. Zatrzymanie dostarczania gazy nie oznacza jednak braku rachunków. Wystawiane rachunki nie będą wyłącznie zawierały zużycia paliwa gazowego. Dodatkowo należy pamiętać, że wstrzymanie dostaw gazu na prośbę odbiorcy jest usługą odpłatną.

Gazownie w innych miastach

Polska Spółka Gazownictwa Głogów

Kontakt PSG Głogów

67-200 Głogów
ul. Obrońców Pokoju 34
tel. 76 833 26 22
faks 76 833 51 89

rejon-glogow

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności