Strona główna » Gazownia Głogów » Gazy techniczne Głogów

Gazy techniczne Głogów

Co to jest gaz techniczny?

Gazy techniczne to gazy albo ich mieszanki, które w postaci skroplonej sprzedawane są najczęściej w specjalnych butlach. Przeznaczone są one do różnych procesów produkcyjnych w branży przemysłowej. Gazy techniczne stosowane są również w medycynie, branży spożywczej, w trakcie badań naukowych. Większość z nas spotyka się z nimi prawie każdego dnia, nie zdając sobie jednak z tego sprawy. Gazy techniczne oferowane są wobec tego przez wiele różnych firm w Polsce.

W jaki sposób bezpiecznie przewozić gazy techniczne?

Najczęściej przewóz gazów technicznych mogą wykonywać jedynie odpowiednie firmy, które wykorzystują do tego odpowiednie pojazdy posiadające wentylację oraz gazoszczelną przegrodę, która odgradza fotel kierowcy od ładunku. Stosowany do użytku domowego gaz techniczny może być natomiast transportowany z wykorzystaniem aut osobowych. W takim przypadku trzeba jednak mieć na uwadze, aby butla z gazem: była ułożona pionowo, ochroniona przed przemieszczaniem się w samochodzie, szczelnie zamknięta, dlatego trzeba przed jej przewozem skontrolować zawory. Dodatkowo nie należy również przewozić zbiorników z gazem technicznym w bagażnikach.

Gazy techniczne Głogów. Gaz techniczny lista dostawców:

LPNazwaAdresE-mailTelefonGodziny otwarcia
1 Max-Gaz Magazynowa 7, 67-200 Głogów 76 833 29 88Pon – Pt: 6.00 do 17.00

Sobota 7.00 do 12.00

2 Linde Gaz Spichrzowa 1, 67-200 Głogów 76 835 76 13Pon – Pt: 8.00 do 18.00
Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności