Strona główna » Blog » rynek gazu aktualności » Audax energia przejmuje Deltis. Co z umowami klientów?
rynek gazu aktualności

Audax energia przejmuje Deltis. Co z umowami klientów?

audax energia przejmuje deltis
Hiszpański koncern energetyczny Audax Energia wchodzi na polski rynek gazu ziemnego oraz energii elektrycznej przejmując spółkę Deltis. Czego w związku z przejęciem firmy mogą spodziewać obecni klienci, a także potencjalni odbiorcy usług dotyczących sprzedaży gazu i prądu?

Nowy rok niesie za sobą sporo zmian. Nie inaczej jest w przypadku rynku energii – prądu i gazu. W ubiegłym roku pisaliśmy o przejęciu przez Fortum spółki Duon. Dziś o kolejnym przejęciu spółki z polskim kapitałem przez zagranicznego inwestora. Tym razem firma  Deltis została przejęta przez europejski koncern energetyczny wywodzący się z Hiszpanii – Audax Energia.

Audax Energia przejmuje Deltis… i ich klientów

Nie będzie w tym przypadku niespodzianek. Zmiana nazwy firmy, nie powoduje zmian w treściach czy zasadach obowiązujących umów, które klienci indywidualni, a także biznesowi podpisywali z firmą Deltis. To co dla klientów firmy będzie najbardziej zauważalne to zmiana… logo firm. W obecnej chwili promowane i sprzedawane oferty pozostają bez zmian.

Co wiemy o koncernie Audax Energia?

Tak jak napisaliśmy we wstępie, koncern wywodzi się z Hiszpanii. Swoje usługi świadczy także na takich rynkach jak Niemcy, Portugalia czy Włochy. Poza sprzedażą on-line i przez call-center spółka w Hiszpanii posiada stacjonarne biura, zlokalizowane w południowej części kraju.

Audax Energia przejmuje Deltis w celu zwiększania swojego zasięgu. Wykorzystując doświadczenie pracowników przeszkolonych przez Deltis na rynku w Polsce, chce dostosować swoją ofertę do standardów koncernu i tym samym zwiększyć ilość pozyskiwanych klientów.

Czy oferta firmy Audax Energia będzie korzystna? Już niedługo sprawdzimy to na naszych stronach

Zapisywanie
Ocena użytkowników 2 (1 ocena)

Porównywarka ofert gazu

Przeczytaj także

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności