Strona główna » Blog » Taryfy gazowe » Aktualna oferta sprzedaży prądu
Taryfy gazowe

Aktualna oferta sprzedaży prądu

Aktualna oferta sprzedaży prądu w przypadku PGNiG to same nowości. Konkurencja nie śpi, więc nawet taki monopolista, jak Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, które jest jedną z największych firm w kraju musi pozostać cały czas atrakcyjne dla potencjalnego odbiorcy. Nieco więcej o ofertach na sprzedaż prądu i gazu pisaliśmy w poprzednich artykułach. Dzisiaj zajmiemy się tylko i wyłącznie aktualnymi ofertami sprzedaży prądu.

Na co zwrócić uwagę przeglądając oferty sprzedaży prądu?

Uwolnienie rynku energii elektrycznej sprawiło, ze firm zajmujących się tą tematyką nie brakuje. No właśnie, ale jak wybrać właściwą ofertę? Jest na to kilka sposobów. Przede wszystkim nie korzystajmy z usług firm „krzaków”, które mają bardzo niski kapitał zakładowy oraz podejrzany adres prowadzenia działalności. Najlepiej wybrać duże firmy z bogatą historią. Przy czym nie zapominajmy, że pojęcie „duża firma” jest nieostre. My rozumiemy to w taki sposób, że przedsiębiorstwo ma swoją siedzibę, bazę techniczną a także pracowników – od elektryków po przedstawicieli handlowych, którzy będą tłumaczyli wszystkie niejasności w ofercie. Domokrążcom i naciągaczom mówimy zdecydowane nie! Polecamy gorąco spółkę PGNiG. Mamy pewność rzetelności i uczciwości. To wszak kapitał Skarbu Państwa, czyli wszystkich nas.

Spytaj swojego doradcę o aktualną ofertę sprzedaży prądu!

Bardzo często słyszymy, że nie potrzeba Państwu zmiana sprzedawcy prądu, zmiana taryfy energii elektrycznej lub nawet przegląd aktualnej oferty sprzedaży prądu. Upieramy się przy tym, aby to zrobić. Zadzwonienie na ogólną infolinię albo zaproszenie doradcy na pół godziny do naszego mieszkania to nic w porównaniu z korzyściami, jakie na nas czekają.

Czy wiecie Państwo, że aktualna oferta sprzedaży prądu w waszej okolicy może sprawić, że zaoszczędzicie nawet kilkanaście procent na rachunkach za prąd? Wystarczy tylko trochę poszukać. Internet jest pełen stron, które profesjonalnie zajmują się porównywaniem cen sprzedaży prądu. Innym wyjściem jest udanie się do Waszej spółdzielni mieszkaniowej i zapytanie o firmy, które mogą dostarczać prąd do Państwa nieruchomości. Nie ma znaczenia czy jesteście odbiorcami indywidualnymi, czy przedsiębiorstwem.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności