Strona główna » Blog » Piece gazowe » Piece gazowe producenci
Piece gazowe

Piece gazowe producenci

piece gazowe producenci
Piece gazowe producenci ich prześcigają się w coraz to większym udoskonalaniu swoich konstrukcji w celu podniesienia ich sprawności (wydajności)

Piece gazowe są dostępne w wielu modelach, funkcjach, mocach, kolorach… i tak dalej i tak dalej. Cechą różniącą piece gazowe od siebie są z pewnością producenci, którzy prześcigają się w podnoszeniu parametrów swoich urządzeń. Szczególną uwagę przywiązują do sprawności, czyli minimalizowaniu strat wynikających chociażby z transportu ciepła od palnika (wymiennika ciepła) do odbiornika ciepła. Sprawdźmy którzy producenci mają ugruntowaną pozycję na rynku i na co zwrócić uwagę decydując się na zakup pieca gazowego od konkretnego producenta.

Piece gazowe producenci pełna lista

Kolejność wymieniania poszczególnych producentów należy traktować raczej w formie przypadku. Oczywiście na początku daliśmy tych bardziej znanych producentów pieców gazowych, ale to o niczym nie świadczy. Pamiętać należy, że ze względu na wysokie koszty związane z zakupem pieca należy taką decyzję dobrze przemyśleć. Chcielibyśmy w szczególny sposób uczulić wszystkich na podejmowania szybkich decyzji po pierwszym spotkaniu z przypadkowym handlowcem. Radzimy przeczytać kilka opinii na forach, a przede wszystkich zapytać znajomych czy są zadowoleni z pracy urządzenia firmy X u siebie w domu. Nie zmienimy tego, że największy wpływ na naszą ocenę różnego rodzaju produktów mają nasi znajomi czy też opinie internautów, którzy już z danego modelu pieca gazowego skorzystali.

Poniżej przedstawiamy najważniejszych graczy na rynku producentów piecy gazowych w Polsce wraz z linkiem do strony producenta:

Viessmannviessmann
Buderus buderus
Vaillant vaillant
 DeDietrich de dietrich
 Junkers junkers
 Ferroli ferroli
 Termet termet
Aristonariston

 

Zapisywanie
Ocena użytkowników 4.5 (2 oceny)
Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności