Strona główna » Gazownia Tarnobrzeg

Gazownia Tarnobrzeg

Przyłączenie domu do sieci gazowej

By zrealizować podłączenie do sieci gazowej, należy najpierw złożyć formularz o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Następnym krokiem jest zawarcie umowy o przyłączenie do sieci gazowej oraz zrealizowanie instalacji gazowej, którą może natomiast wykonać jednocześnie gazownia po zawarciu z nią odpowiedniej umowy. Ostatnim krokiem przyłączenia budynku do sieci gazowej jest natomiast montaż licznika gazu. Wszystkie formalności związane z tą kwestią można uregulować zarazem przez internet, gazownia udostępnia dla swoich klientów odpowiedni portal przyłączeniowy.

Poinformowanie o zmianie sprzedawcy gazu

W przypadku, gdy eBOK gazowni nie działa, trzeba przede wszystkim sprawdzić, czy wprowadzone loginy i hasła są w pełni poprawne. Jeśli problem nadal występuje, warto pamiętać, że z gazownią można się skontaktować także za pomocą kilku innych sposobów. Podstawowy z nich to skorzystanie z infolinii gazowni, której numer telefonu znaleźć można online na stronie tego przedsiębiorstwa. Kolejna opcja to z kolei wizyta w oddziale obsługi klientów gazowni.

Gazownie w innych miastach

Polska Spółka Gazownictwa Tarnobrzeg

Kontakt PSG Tarnobrzeg

39-400 Tarnobrzeg
ul. Gazowa 2
tel. 15 822 11 87

rejon-tarnobrzeg

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności