Strona główna » Gazownia Oleszyce

Gazownia Oleszyce

Rozwiązanie umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego

Podczas zmiany sprzedawcy gazu ziemnego i wypowiedzenia umowy kompleksowej jedną z formalności jest poinformowanie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie sprzedawcy paliwa gazowego trzeba złożone z wykorzystaniem odpowiedniego druku, w którym podane będą informacje o danych odbiorcy, danych wybranego i poprzedniego dostawcy oraz umowie z nim zawartej. Takie wnioski do pobrania udostępnione są na stronie internetowej gazowni. Proces wypowiedzenia umowy kompleksowej na dostawę paliwa gazowego i zmiany sprzedawcy jest w pełni darmowy.

Jak zgłosić niepoprawną pracę licznika?

W sytuacji, kiedy gazomierz pracuje niepoprawnie, każdy odbiorca paliwa gazowego ma prawo do jego sprawdzenia na żądanie. Prośbę sprawdzenie prawidłowości wskazań licznika można złożyć online korzystając z portalu gazowni eBOK, a również samodzielnie w jednym z punktów obsługi klienta gazowni. W sytuacji, kiedy praca licznika jest poprawna, osoba zlecająca musi natomiast zapłacić cenę przeprowadzonego badania.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności