Strona główna » Gazownia Szczecin

Gazownia Szczecin

Zgłoszenie zmienienia dostawcy gazu

Domy oraz firmy podłączone do sieci dystrybucyjnej gazowni, określani dodatkowo jako odbiorcy mają możliwość zmienić sprzedawcę gazu ziemnego. W takiej sytuacji nie ponoszą oni jakichkolwiek kosztów, a sam proces zmiany dostawcy zajmuje około 21 dni. Zmiana dostawcy gazu ziemnego wymaga złożenia do dystrybutora właściwego wniosku PZD (zgłoszenia zmiany dostawcy gazu) między innymi w oddziale gazowani, który jest następnie rozpatrywany przez nią. Wzór dokumentu dostępny jest z kolei na portalu Polskiej Spółki Gazownictwa.

Co zrobić, kiedy eBOK gazowni nie działa?

W przypadku, gdy eBOK gazowni nie działa, trzeba przede wszystkim sprawdzić, czy wpisywane loginy i hasła są w pełni poprawne. Gdy problem nadal występuje, warto pamiętać, że z gazownią można się skontaktować również na kilka innych sposobów. Pierwszy z nich to skorzystanie z infolinii gazowni, której numer znaleźć można online na portalu tego przedsiębiorstwa. Druga metoda to z kolei wizyta w placówce obsługi klientów gazowni.

Gazownie w innych miastach

Polska Spółka Gazownictwa Szczecin Południe

Kontakt PSG Szczecin Południe

70-952 Szczecin
ul. Tama Pomorzańska 26
tel. 91 482 05 71
tel. 91 424 76 14
faks 91 482 53 95

rejon-szczecin

Placówka oddziału głównego PSG w Szczecinie:

Polska Spółka Gazownictwa Szczecin Północ

Kontakt PSG Szczecin Północ

71-153 Szczecin
ul. Mickiewicza 144
tel. 91 424 72 10
tel. 91 424 72 66
faks 91 487 76 21

rejon-szczecin-poludnie

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności