Strona główna » Gazownia Siemianowice Śląskie

Gazownia Siemianowice Śląskie

Wypowiedzenie umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego

W momencie zmiany sprzedawcy gazu i wypowiedzenia umowy kompleksowej jedną z formalności jest poinformowanie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie dostawcy gazu powinno być złożone z wykorzystaniem właściwego druku, w którym wskazane będą informacje o danych klienta, danych wybranego i poprzedniego dostawcy i umowie z nim podpisanej. Tego rodzaju wnioski do pobrania dostępne są na stronie internetowej gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na sprzedaż paliwa gazowego i zmiany dostawcy jest całkowicie darmowy.

Jak można wstrzymać dostawy gazu ziemnego do budynku?

W trakcie remontu instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, trzeba ze względu na bezpieczeństwo zatrzymać dostarczanie paliwa gazowego. Zrobić to trzeba za pomocą odpowiedniego wniosku, który należy złożyć do gazowni online, a też osobiście w jednym z jej punktów obsługi klienta. Zatrzymanie dostarczania gazy nie oznacza natomiast braku opłat. Sporządzone faktury nie będą jedynie zawierały zużycia gazu. Dodatkowo należy pamiętać, że zatrzymanie dostaw gazu na prośbę klienta jest usługą płatną.

Gazownie w innych miastach

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności