Strona główna » Blog » Sprzedawcy gazu » Jakie ceny gazu oferuje AXPO? Ciekawe oferty dla firm
Sprzedawcy gazu

Jakie ceny gazu oferuje AXPO? Ciekawe oferty dla firm

ceny gazu oferuje AXPO
Firma AXPO działa na polskim rynku energii od kilku lat. Początkowo tak jak większość podmiotów zajmowała się sprzedażą energii elektrycznej. Razem z rozwojem liberalizacji rynku gazu do oferty została dołączona oferta sprzedaży gazu ziemnego

Firma AXPO działa na polskim rynku energii od kilku lat. Początkowo tak jak większość podmiotów zajmowała się sprzedażą energii elektrycznej. Razem z rozwojem liberalizacji rynku gazu do oferty została dołączona oferta sprzedaży gazu ziemnego. Działania marketingowe i sprzedażowe firmy są nastawione przede wszystkim na pozyskiwanie klientów biznesowych. Jakie w takim razie ceny gazu oferuje AXPO swoim potencjalnych klientom?

Jakie ceny gazu oferuje AXPO dla małych, średnich i dużych firm?

Dodajmy, że firma wywodząca się ze Szwajcarii ma ponad stuletnie doświadczenie, związane z działalnością na innych rynkach w Europie. Wracając do samej oferty sprzedaży gazu ziemnego, firma AXPO na swoich stronach prezentuje dwa rodzaje produktów, opartych o sprzedaż gazu ziemnego.

Tak jak już praktycznie u wszystkich sprzedawców gazu ziemnego w Polsce, tak samo firma AXPO gwarantuje po podpisaniu umowy załatwieniem wszystkich formalności związanych ze zmianą sprzedawcy gazu ziemnego.

Pierwsza oferta kierowana jest do sektora MŚP. Są to odbiorcy gazu ziemnego, którzy w swoich firmach dysponują grupą taryfową W-4 i miesięcznie płacą rachunki nie wyższe niż ok. 8-10 tys. zł. Jakie informacje na temat oferty możemy uzyskać ze strony sprzedawcy? Brak przede wszystkim konkretów. Poza informacją o atrakcyjnej cenie i opiece ze strony pracownika firmy AXPO, nie wiemy na jaki okres czasu możemy podpisać umowę, czy cena w trakcie obowiązywania umowy jest stała. Sprzedawca daje możliwość bezpłatnego audytu związanego ze stanem parametrów dystrybucyjnych.

Druga oferta jest dedykowana dla odbiorców gazu ziemnego z grup taryfowych od W-5 w górę, bo tak najczęściej klasyfikuje się klientów przemysłowych, u których duże zużycie gazu ziemnego jest związane nie tylko z wykorzystywaniem go do celów grzewczych, ale także do procesów produkcyjnych. Oferta tak jak u innych sprzedawców gazu jest przygotowywana dla klientów z tego sektora indywidualnie tzn.

  • możliwość skorzystania z ustalania ceny na podstawie wycen w oparciu o ceny gazu na rynkach zagranicznych lub produktów indeksowanych – w skrócie oferta jest dostosowana do aktualnej ceny giełdowej.

Czy oferta firmy AXPO jest godna polecenia?

Bazując tylko i wyłącznie na informacjach dostępnych na stronie internetowej możemy stwierdzić, że produkty oferowane przez firmę AXPO niczym na tle konkurencji się nie wyróżniają. Brakuje przede wszystkim konkretnych informacji, nie tyle co do samej wysokości ceny gaz gaz ziemny, co warunków na jakich taką umowę można podpisać.

Zapisywanie
Ocena użytkowników 5 (1 ocena)

Porównywarka ofert gazu

Przeczytaj także

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności