Strona główna » Blog » Sprzedawcy gazu » Tani gaz dla domu Tauron
Sprzedawcy gazu

Tani gaz dla domu Tauron

Tani gaz dla domu Tauron

Firma Tauron to jeden z najbardziej aktywnych sprzedawców energii prądu i gazu w Polsce. Jak wszystkim wiadomo, bazowa działalność spółki sprowadza się do sprzedaży produktów związanych z energią elektryczną. Biorąc jednak pod uwagę 5 największych sprzedawców prądu w Polsce, to właśnie Tauron najczęściej próbuje zachęcić odbiorców do zmiany sprzedawcy gazu. Czy oferta Gaz dla domu od firmy Tauron okaże się trafiona?

Gaz dla domu od Tauronu jako kolejna dostępna oferta

Już kilka miesięcy temu na naszych stronach opisywaliśmy ofertę związaną z zakupem gazu ziemnego od firmy Tauron razem z dodatkowymi usługami takimi jak np. Serwisant 24. Dla przypomnienia w ofertach z dodatkowymi usługami, nowi klienci musieli liczyć się z dodatkowymi opłatami lub niższymi oszczędnościami w stosunku do ofert bez dodatkowych usług. Nie każdemu to się podobało.

Nowa oferta firmy Tauron wychodzi na przeciw oczekiwaniom tej grupy odbiorców. Oferta o nazwie: „Gaz dla domu” jest bardzo prosta:

  • 3-letnia umowa ze stałą ceną zakupu gazu ziemnego
  • Możliwość obniżenia ceny gazu w trakcie trwania obowiązywania umowy. Stanie się tak w przypadku, kiedy zatwierdzana przez prezesa URE podstawowa taryfa dla firmy Tauron będzie miała niższe ceny niż te, które obecnie płacimy

W tej chwili w ofercie firmy są 4 aktywne oferty.

Tauron serwisan 24 opinie – sprawdź

Tani gaz dla domu Tauron – jakie ceny?

Ile zapłacimy za kWh gazu ziemnego w ofercie firmy Tauron? Ceny przedstawia poniższa tabela, w odniesieniu do cen największego sprzedawcy gazu ziemnego w Polsce czyli firmy PGNiG

PGNiG cena zł/kWh (netto)Tauron cena zł/kWh (netto)Opłata abonamentowa
9,3928,922Taka sama u obu sprzedawców

Jak widzimy cena gazu ziemnego w ofercie Tauronu dla odbiorców indywidualnych w grupach taryfowych W-1 do W-4 jest o 5 % niższa niż w przypadku oferty PGNiG.

Zawierając umowę na czas określony 2 lub 3 lat mamy takie właśnie korzyści. Wszystkie pozostałe koszty naliczane na rachunku za gaz ziemny pozostają bez zmian. Co ważne dalej będziemy otrzymywać 1 rachunek za gaz ziemny. Różnica to dane sprzedawcy, na które będziemy przelewać opłaty za gaz ziemny.

Zapisywanie
Ocena użytkowników 3 (1 ocena)

Porównywarka ofert gazu

Przeczytaj także

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności