Strona główna » Gazownia Zator » Gazy techniczne Zator

Gazy techniczne Zator

W jakich butlach oferowany jest gaz techniczny?

Gazy techniczne, do jakich zaliczane są na przykład wodór, acetylen, tlen i azot oferowane są i przechowywane w specjalnych zbiornikach w postaci butli wytwarzanych najczęściej ze stali czy też aluminium. Każda z nich natomiast wyposażona jest w specjalny zawór. Ze względu na rodzaj znajdującego się w butli gazu technicznego mają one także różne kolory, zapewniające prostą identyfikację ich zawartości.

Jaki jest cennik gazu technicznego

Ceny gazu technicznego zależne są od wielu czynników. Wpływ na cennik ma przede wszystkim rodzaj gazu technicznego i to jaką pojemność ma zbiornik, w którym jest on sprzedawany. Do najdroższych gazów technicznych można wobec tego zaliczyć między innymi acetylen, hel oraz argon. Najmniej kosztuje z kolei tlen techniczny, dwutlenek węgla, azot. Cennik gazów technicznych podawany jest najczęściej dla dwóch jednostek kilogramów oraz metrów sześciennych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności