Strona główna » Gazownia Ząbki

Gazownia Ząbki

Reklamacja w gazowni

W sytuacji, kiedy usługi realizowane przez Polską Spółkę Gazownictwa nie spełniają odpowiednich oczekiwań lub są niezgodne z umową dystrybucyjną, reklamację z tym związaną można złożyć na parę różnych sposobów. Pierwszy z nich to skorzystanie z formularza kontaktowego. Kolejny to zgłoszenie reklamacji telefoniczne, numery telefonów gazowni są przydzielone do ich siedzib w danym regionie kraju. Reklamacje można też złożyć z wykorzystaniem biura obsługi klienta gazowni lub przesyłając ją na jej adres. W każdej sytuacji można liczyć na odpowiedź w ciągu czternastu dni od daty otrzymania przez gazownie reklamacji.

Zgłoszenie zmiany sprzedawcy paliwa gazowego

Każdy klient gazowni może w przypadku podejrzenia, że dostarczany do jego domu gaz ma nieodpowiednią jakość zlecić jego badanie. W takiej sytuacji odbiorca musi samodzielnie wybrać laboratorium do przeprowadzenia badania i opłacić je. Jeśli jednak jakość gazu ziemnego jest nieodpowiednia, koszt badania ponoszony jest przez gazownie i można ubiegać się od niej o odszkodowanie za brak dotrzymania ustaleń zawartej umowy.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności