Strona główna » Gazownia Wyszków

Gazownia Wyszków

W jaki sposób skontaktować się z gazownią?

Zamierzając skontaktować się z gazownią, można wykorzystać kilku dostępnych metod. Jeden z nich to zalogowanie się na BOK gazowni, gdzie można między innymi w prosty sposób: podać stan licznika, pobrać fakturę za paliwo gazowe, podać aktualne dane, złożyć reklamacje. Inne formy kontaktu z gazownią to z kolei skorzystanie z infolinii. Telefony do Polskiej Spółki Gazownictwa przypisane są oddzielnie dla każdego terenu kraju, dzięki temu obsługa zgłoszeń przebiega szybko i bez problemów. Oprócz tego wszelkie sprawy związane z dostarczaniem i sprzedażą gazu można dodatkowo załatwić stacjonarnie w jednym z punktów obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Jak sprawdzić rodzaj gazu ziemnego dostarczanego do domu przez gazownie?

Wszelkie informacje związane z rodzaju gazu ziemnego dostarczanego przez gazownie do domu można znaleźć z wykorzystaniem Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Trzeba jedynie zaznaczyć odpowiedni punkt Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać region, na którym realizuje ona swoje usługi. Pozyskane dane dotyczą nie tylko rodzaju gazu, ale także stopnia gazyfikacji regionu i najbliższych głównych lub terenowych punktów obsługi klienta gazowni.

Kontakt PSG Wyszków

07-200 Wyszków
Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 103
tel. 29 742 93 62
faks 29 742 90 56

rejon-wyszkow

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności