Strona główna » Gazownia Wyszków » Gazy techniczne Wyszków

Gazy techniczne Wyszków

Jaki jest koszt zakupu gazu technicznego

Ceny gazu technicznego zależne są od paru kwestii. Wpływ na cennik ma głównie rodzaj gazu technicznego i to jaką pojemność ma zbiornik, w jakim jest on oferowany. Do najbardziej drogich gazów technicznych można w związku z tym zaliczyć na przykład acetylen, hel i argon. Najtańszy jest z kolei tlen techniczny, dwutlenek węgla, azot. Cennik gazów technicznych podawany jest najczęściej dla dwóch jednostek kilogramów oraz m3.

Cechy charakterystyczne gazu technicznego — acetylen

Gaz techniczny acetylen ma lekko wyczuwalny zapach, należy on także do gazów łatwopalnych i podatnych na wybuchy po wymieszaniu z powietrzem. Wykorzystywany jest on głównie w palnikach acetylenowo-tlenowych w trakcie obróbki metali oraz ich spawania. Gaz techniczny acetylen znajduje też szerokie zastosowanie w branży chemicznej na przykład do wytwarzania różnych tworzyw sztucznych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności