Strona główna » Gazownia Ujście » Gazy techniczne Ujście

Gazy techniczne Ujście

W jakich zbiornikach oferowany jest gaz techniczny?

Gazy techniczne, do jakich zaliczane są między innymi wodór, acetylen, tlen i azot sprzedawane są i składowane w odpowiednich zbiornikach w postaci butli wykonywanych zazwyczaj ze stali albo aluminium. Każda z nich z kolei ma zastosowany specjalny zawór. Ze względu na rodzaj znajdującego się w zbiorniku gazu technicznego mają one także różne barwy, umożliwiające bezproblemową identyfikację ich zawartości.

Cennik gazu technicznego

Wysokości cen gazu technicznego zależne są od kilku czynników. Wpływ na cennik ma głównie rodzaj gazu technicznego i to jaką pojemność ma butla, w którym jest on sprzedawany. Do najdroższych gazów technicznych można w związku z tym zaliczyć między innymi acetylen, hel i argon. Najmniej kosztuje natomiast tlen techniczny, dwutlenek węgla, azot. Cennik gazów technicznych wskazywany jest najczęściej dla dwóch jednostek miary kilograma i metra sześciennego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności