Strona główna » Gazownia Ujazd

Gazownia Ujazd

Zakup szafki gazowej przystosowanej na licznik

W momencie realizowania podłączenia gazowego przez gazownie szafka gazowa przeznaczona na montaż w niej licznika jest kupowana oraz montowana przez gazownie. Wobec tego odbiorca musi jedynie przygotować właściwe miejsce na jej zamocowanie. Istnieje jednak możliwość kupienia szafki gazowej osobiście, w takiej sytuacji jej koszt będzie odliczony od kosztu zrealizowania podłączenia przez gazownie.

Jak sprawdzić rodzaj gazu ziemnego dostarczanego do budynku przez gazownie?

Wszelkie informacje na temat rodzaju gazu ziemnego dostarczanego przez gazownie do nieruchomości można znaleźć z wykorzystaniem Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Wystarczy jedynie zaznaczyć właściwy siedzibę Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać region, na którym świadczy ona swoje usługi. Pozyskane dane dotyczą nie tylko rodzaju gazu ziemnego, ale też stopnia gazyfikacji gminy oraz najbliższych głównych lub terenowych oddziałów obsługi klienta gazowni.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności