Strona główna » Gazownia Tczew » Gazy techniczne Tczew

Gazy techniczne Tczew

Jakie jest przeznaczenie gazów technicznych

Współcześnie gazy techniczne wykorzystywane w różnorodnych branżach. Używane są one najczęściej między innymi do spawania, przecinania metali czy też tworzenia atmosfery ochronnej. W branży produkującej żywność gazy techniczne zapewniają możliwość między innymi wykonanie obróbki wstępnej produktów oraz przedłużanie ich trwałości. W wielu sytuacjach gazy techniczne są także wykorzystywane jako paliwo. Skala ich zastosowań jest wobec tego tak duża, że ciężko sobie wyobrazić bez nich nowoczesny przemysł.

Jak właściwie transportować gazy techniczne?

Z reguły przewóz gazów technicznych mogą przeprowadzać jedynie odpowiednie przedsiębiorstwa, które wykorzystują do tego specjalne samochody posiadające wentylację oraz gazoszczelną przegrodę, która oddziela fotel kierowcy od towaru. Wykorzystywany do użytku domowego gaz techniczny może być natomiast przewożony z wykorzystaniem aut osobowych. W takiej sytuacji należy natomiast zadbać o to, aby zbiornik z gazem: była transportowana w pozycji pionowej, zabezpieczona przed przewróceniem się w samochodzie, właściwie zamknięta, dlatego trzeba przed jej przewozem skontrolować zawory. Dodatkowo nie wolno dodatkowo transportować zbiorników z gazem technicznym w bagażnikach..
Gazy techniczne Tczew. Gaz techniczny lista dostawców:

LPNazwaAdresE-mailTelefonGodziny otwarcia
1

P.W. Argon Ewa Rogalska

ul. 30 Stycznia 32, 83-110 Tczew 58 530 20 54Pon – Pt: 7.00 do 15.00

Sobota: 8.00 do 12.00

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności