Strona główna » Gazownia Śrem

Gazownia Śrem

W jaki sposób nieprawidłową pracę licznika?

W sytuacji, kiedy licznik pracuje nieprawidłowo, wszyscy odbiorcy gazu ziemnego ma prawo do jego sprawdzenia na żądanie. Formularz sprawdzenie prawidłowości wskazań układu pomiarowego można złożyć online korzystając z portalu gazowni eBOK, a dodatkowo osobiście w jednym z oddziałów obsługi klienta gazowni. W sytuacji, kiedy praca licznika jest poprawna, osoba zlecająca musi natomiast zapłacić koszty zrealizowanego badania.

Jak sprawdzić rodzaj gazu ziemnego dostarczanego do budynku przez gazownie?

Wszystkie informacje związane z rodzaju paliwa gazowego dostarczanego przez gazownie do budynku można sprawdzić za pomocą Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Trzeba jedynie zaznaczyć właściwy punkt Polskiej Spółki Gazownictwa, a później wybrać obszar, na którym świadczy ona swoje usługi. Uzyskane dane dotyczą nie tylko rodzaju paliwa gazowego, ale również stopnia gazyfikacji gminy oraz najbliższych głównych lub terenowych biur obsługi klienta gazowni.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności