Strona główna » Gazownia Siewierz

Gazownia Siewierz

Czy można wybrać taryfę paliwa gazowego?

W przypadku dostawy i dostarczania gazu odbiorca nie może samodzielnie zmienić grupy taryfowej, na bazie której rozliczane będzie jego pobór. Jest onw związku z tym przypisywany do odpowiedniej grupy taryfowej na bazie rodzaju pobieranego gazu ziemnego, ilości pobieranego gazu przez 12 miesięcy oraz tego, jak często będą wykonywane odczyty gazomierza. Jednocześnie odbiorca nie ma również wpływu na rodzaj przesyłanego do jego domu paliwa gazowego, zależy on bowiem od gazowni. Informacje na ten temat można natomiast znaleźć, odwiedzając potral gazowni online.

Czym zajmuje się Polska Spółka Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa jest jedną ze spółek Grupy Kapitałowej PGNiG oraz jednocześnie dystrybutorem w naszym kraju. Jej działalność opiera się wobec tego na dostarczaniu paliwa gazowego siecią dystrybucyjną do klientów, a również sieci innych sprzedawców gazu. PSG zajmuje się też konserwowaniem i remontami sieci gazowej oraz jej elementów, przeprowadzaniem pomiarów jakości paliwa gazowego i jego ilości zużycia.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności