Strona główna » Gazownia Sandomierz

Gazownia Sandomierz

W jaki sposób skontaktować się z gazownią?

Planując skontaktować się z gazownią, można skorzystać z parę dostępnych sposobów. Pierwszy z nich to zalogowanie się na BOK gazowni, gdzie można między innymi w prosty sposób: podać stan gazomierza, pobrać rachunek za gaz, podać aktualne dane, złożyć reklamacje. Inne formy skontaktowania się z gazownią to natomiast skorzystanie z infolinii. Numery telefonów do gazowni przypisane są odrębnie dla każdego regionu kraju, dzięki temu obsługa zgłoszeń przebiega szybko i bezproblemowo. Dodatkowo wszystkie formalności związane z dostarczaniem i sprzedażą gazu można również załatwić stacjonarnie w jednym z punktów obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

W jaki sposób wyliczyć szacowane zużycie gazu?

By wyliczyć orientacyjne zużycie gazu, można skorzystać z kalkulatora, który gazownia udostępnia online. Wystarczy wskazać w nim rodzaj paliwa gazowego, który jest doprowadzony do domu oraz sumę mocy urządzeń gazowych wyrażoną w kW. Obliczenia automatycznie wskazują największy godzinowy pobór paliwa gazowego w metrach sześciennych w ciągu godziny. Wykonywane są one z kolei na bazie założenia, że wskazane sprzęty mają sprawność na poziomie mniej więcej 90%.

Polska Spółka Gazownictwa Sandomierz

Kontakt PSG Sandomierz

27-600 Sandomierz
ul. Portowa 1A
tel. 15 832 29 16

rejon-sandomierz

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności