Strona główna » Gazownia Rzgów » Gazy techniczne Rzgów

Gazy techniczne Rzgów

W jakich zbiornikach sprzedawany jest gaz techniczny?

Gazy techniczne, do których zalicza się na przykład wodór, acetylen, tlen i azot oferowane są i składowane w odpowiednich pojemnikach w postaci butli produkowanych najczęściej ze stali czy też aluminium. Każda z nich z kolei posiada odpowiedni zawór. W zależności od rodzaju umieszczonego w butli gazu technicznego mają one też różne barwy, gwarantujące skuteczną identyfikację ich zawartości.

Jaka jest cena gazu technicznego

Koszty zakupu gazu technicznego uzależnione są od paru kwestii. Wpływ na cennik ma przede wszystkim rodzaj gazu technicznego i to jaką pojemność ma zbiornik, w jakim jest on sprzedawany. Do najbardziej drogich gazów technicznych można wobec tego zaliczyć na przykład acetylen, hel oraz argon. Najniższe ceny z kolei tlen techniczny, dwutlenek węgla, azot. Cennik gazów technicznych wskazywany jest najczęściej dla dwóch jednostek kilogramów oraz metra sześciennego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności