Strona główna » Gazownia Resko

Gazownia Resko

Co zrobić, jeśli eBOK gazowni nie działa?

W sytuacji, kiedy eBOK gazowni nie działa, należy przede wszystkim sprawdzić, czy wprowadzone loginy i hasła są w pełni odpowiednie. Kiedy problem nadal występuje, warto wiedzieć, że z gazownią można się skontaktować również za pomocą kilku innych sposobów. Podstawowy z nich to skorzystanie z infolinii gazowni, której numer znaleźć można przez internet na portalu tego przedsiębiorstwa. Druga metoda to natomiast wizyta w placówce obsługi klientów gazowni.

Wymówienie umowy kompleksowej na sprzedaż paliwa gazowego

Podczas zmiany dostawcy paliwa gazowego i wypowiedzenia umowy kompleksowej jedną z formalności jest powiadomienie o tym gazowni. Poinformowanie o zmianie dostawcy gazu trzeba złożone z zastosowaniem właściwego wniosku, w którym wskazane będą informacje o danych odbiorcy, danych nowego i poprzedniego sprzedawcy i umowie z nim zawartej. Tego rodzaju druki do pobrania dostępne są na portalu internetowym gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na dostawę gazu oraz zmiany dostawcy jest całkiem nieodpłatny.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności