Strona główna » Gazownia Reda

Gazownia Reda

W jaki sposób skontaktować się z gazownią?

Planując skontaktować się z gazownią, można skorzystać z parę dostępnych sposobów. Pierwszy z nich to logowanie się na BOK gazowni, gdzie można na przykład w bezproblemowy sposób: wskazać stan gazomierza, pobrać rachunek za gaz, zaktualizować swoje dane, złożyć reklamacje. Inne metody skontaktowania się z gazownią to natomiast skorzystanie z infolinii. Numery telefonów do Polskiej Spółki Gazownictwa przydzielone są odrębnie dla każdego terenu Polski, za sprawą tego obsługa zgłoszeń przebiega sprawnie oraz bezproblemowo. Dodatkowo wszystkie tematy związane z dostarczaniem i sprzedażą paliwa gazowego można także załatwić stacjonarnie w jednym z placówek obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Jak sprawdzić rodzaj gazu dostarczanego do budynku przez gazownie?

Wszelkie informacje na temat rodzaju gazu ziemnego dostarczanego przez gazownie do nieruchomości można odszukać za pomocą Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Wystarczy jedynie zaznaczyć odpowiedni punkt Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać obszar, na którym realizuje ona swoje usługi. Pozyskane informacje dotyczą nie tylko rodzaju gazu, ale także stopnia gazyfikacji gminy i najbliższych głównych lub terenowych placówek obsługi klienta gazowni.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności