Strona główna » Gazownia Puck

Gazownia Puck

Zakup szafki gazowej przystosowanej na gazomierz

Podczas wykonywania przyłącza gazowego przez gazownie szafka gazowa przeznaczona na zamontowanie w niej gazomierza jest zakupywana oraz montowana przez gazownie. Wobec tego odbiorca musi jedynie przygotować właściwe miejsce na jej zamontowanie. Istnieje jednak możliwość kupienia szafki gazowej osobiście, w takiej sytuacji jej koszt będzie odliczony od kosztu zrealizowania przyłącza przez gazownie.

Przyłączenie domu do sieci gazowej

By zrealizować podłączenie do sieci gazowej, należy najpierw złożyć formularz o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Następnym krokiem jest zawarcie umowy o przyłączenie do sieci gazowej oraz zrealizowanie instalacji gazowej, którą może natomiast wykonać jednocześnie gazownia po zawarciu z nią odpowiedniej umowy. Ostatnim krokiem przyłączenia budynku do sieci gazowej jest natomiast montaż licznika gazu. Wszystkie formalności związane z tą kwestią można uregulować zarazem przez internet, gazownia udostępnia dla swoich klientów odpowiedni portal przyłączeniowy.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności