Strona główna » Gazownia Przedbórz » Gazy techniczne Przedbórz

Gazy techniczne Przedbórz

W jakich zbiornikach oferowany jest gaz techniczny?

Gazy techniczne, do jakich zalicza się na przykład wodór, acetylen, tlen i azot sprzedawane są i przechowywane w odpowiednich pojemnikach w postaci butli wykonywanych najczęściej ze stali czy też aluminium. Każda z nich natomiast wyposażona jest w odpowiedni zawór. W zależności od rodzaju znajdującego się w butli gazu technicznego mają one również różnorodne barwy, umożliwiające skuteczną identyfikację ich zawartości.

Jaka jest cena gazu technicznego

Wysokości cen gazu technicznego zależne są od kilku elementów. Wpływ na wysokości cen ma przede wszystkim rodzaj gazu technicznego i to jaką pojemność ma zbiornik, w którym jest on sprzedawany. Do najdroższych gazów technicznych można wobec tego zaliczyć między innymi acetylen, hel oraz argon. Najniższe ceny z kolei tlen techniczny, dwutlenek węgla, azot. Cennik gazów technicznych podawany jest zazwyczaj dla dwóch jednostek miary kg oraz metrów sześciennych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności