Strona główna » Gazownia Poznań » Dostawcy gazu Poznań

Dostawcy gazu Poznań

Od czego uzależniona jest cena gazu?

Wielkość rachunków za gaz zależy od paru różnorodnych kwestii. Podstawowe z nich to ilość poboru gazu w danym okresie rozliczeniowym oraz grupa taryfowa, do której przypisany jest klient przez sprzedawcę gazu. Wobec tego największe faktury za paliwo gazowe płacą właściciele domów, którzy stosują go do ogrzewania lokali, z kolei najniższe wykorzystujący go do gotowania na kuchenkach. Dodatkowo warto również wspomnieć, że ostateczna cena gazu zależy również od innych opłat obowiązujących u danego dostawcy paliwa gazowego. Wyróżnić wśród nich można na przykład opłaty taryfowe opłatę abonamentową za sprzedaż paliwa gazowego oraz opłaty handlowe.

Czy warto zmienić dostawcę gazu ziemnego?

Tak samo jak w przypadku rachunków za prąd, faktury za gaz są dużą częścią wydatków w domach oraz przedsiębiorstwach. Jedną z lepszych metod na ich obniżenie jest w związku z tym zmiana dostawcy gazu ziemnego na korzystniejszego. Rozwiązanie to umożliwia na zaoszczędzenie nawet do kilkudziesięciu złotych w ciągu miesiąca. Oprócz tego proces ten jest niezwykle prosty i bezproblemowy. W związku z tym szukając oszczędności, warto wziąć pod uwagę zmianę sprzedawcy gazu ziemnego, którą może wykonać każdy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności