Strona główna » Gazownia Poręba » Butle gazowe Poręba

Butle gazowe Poręba

W jaki sposób można napełnić butle gazem?

Butle gazowe 11 kg i butle gazowe turystyczne można napełnić na przykład w specjalistycznych rozlewniach gazu, przynosząc do nich swój nienapełniony zbiornik. O wiele prostszym rozwiązaniem jest z kolei wymienienie pustej butli na pełną w punktach wymiany butli znajdujących się również na wielu stacjach paliw. W tym przypadku koszt napełnienia butli równa się wyłącznie koszt umieszczonego się w niej gazu.

Dlaczego butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich sprzedaży muszą być przechowywane w odpowiedni sposób. Najczęściej stosowane są więc do tego specjalne klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali odpornej na korozję. Pozwalają one z jednej strony chronić pełne butle gazowe przed skradzeniem, natomiast z drugiej zapewniają składowanie ich w pionowej pozycji. Ze względów bezpieczeństwa klatka na butle gazowe powinna być zlokalizowana w miejscu zacienionym i oddalonym od ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności