Strona główna » Gazownia Poręba

Gazownia Poręba

Jak można przygotowanie instalacji do napełnienia gazem?

Po wykonaniu przyłącza gazowego do domu oraz instalacji wewnętrznej, aby uruchomić dostawy gazu ziemnego, należy zgłosić do gazowni gotowość instalacji gazowej do jej wypełnienia. Wykonać to można z wykorzystaniem właściwego dokumentu, który można znaleźć po wprowadzeniu w wyszukiwarce internetowej hasła: gazownia dokumenty do pobrania. Wniosek ten wymaga podania danych zgłaszającego oraz adresu wskazującego miejsce instalacji gazowej. Tego typu wniosek należy następnie złożyć w wybranym z punktów gazowni, właściwym dla miejscowości realizacji inwestycji.

Jak skontaktować się z gazownią?

Zamierzając skontaktować się z gazownią, można wykorzystać kilku dostępnych opcji. Pierwszy z nich to zalogowanie się na BOK gazowni, gdzie można na przykład w bezproblemowy sposób: podać stan licznika, pobrać fakturę za paliwo gazowe, zaktualizować swoje dane, złożyć reklamacje. Inne metody kontaktu z gazownią to natomiast skorzystanie z infolinii. Telefony do Polskiej Spółki Gazownictwa przydzielone są odrębnie dla każdego regionu kraju, za sprawą tego obsługa zgłoszeń przebiega sprawnie i bez problemów. Dodatkowo wszystkie formalności związane z dostarczaniem i sprzedażą gazu można dodatkowo załatwić stacjonarnie w jednym z oddziałów obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności