Strona główna » Gazownia Pomorskie

Gazownia Pomorskie

Złożenie reklamacji w gazowni

Jeśli usługi realizowane przez gazownie nie spełniają danych oczekiwań lub są niezgodne z umową dystrybucyjną, reklamację z tym związaną można złożyć na parę różnych sposobów. Pierwszy z nich to skorzystanie z formularza kontaktowego. Drugi to zgłoszenie reklamacji za pomocą infolinii, numery telefonów gazowni są przydzielone do ich placówek w określonym regionie kraju. Reklamacje można dodatkowo złożyć za pomocą biura obsługi klienta gazowni lub wysyłając ją na jej adres. W każdej sytuacji można liczyć na jej rozpatrzenie w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez gazownie reklamacji.

Jak można sprawdzić możliwość podłączenie nieruchomości do sieci gazowej?

Jeśli nie jesteś właścicielem domu, jednak między innymi przed jego zakupem chcesz sprawdzić, czy może on być podłączony do sieci gazowej, możesz to zrobić za pomocą właściwego dokumentu. Takie dokumenty do pobrania gazownia udostępnia na swojej stronie. Po ich wypełnieniu mogą zostać one złożone online za pomocą portalu przyłączeniowego gazowni, a też osobiście w placówkach obsługi klienta.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności