Strona główna » Gazownia Polkowice » Gaz płynny Polkowice

Gaz płynny Polkowice

Gaz płynny — cena

To ile kosztuje stosowany do ogrzewania domów, zasilania silników spalinowych oraz urządzeń w domach płynny gaz LPG zależy jest od sytuacji na rynku. Wszystko za sprawą tego, że wysokość cen gazu płynnego nie jest regulowana przez URE. W związku z tym, jeśli chodzi o gaz płynny, cena za litr może się zmieniać nawet parę razy do roku. W wielu sytuacjach jest ona dodatkowo podawana dla m3 gazu zamiast litra, dlatego warto zwrócić uwagę na tę kwestię w trakcie porównywania jego cen zakupu.

Jak często trzeba wykonywać przegląd podziemnego zbiornika na płynne paliwo gazowe?

Podobnie jak w przypadku zewnętrznych zbiorników na płynne paliwo gazowe, również modele wewnętrzne muszą bezwzględnie przechodzić badania techniczne. Przegląd techniczny zewnętrzny powinien być wykonany raz na 2 lata. Natomiast przegląd wewnętrzny co 5 lat. Jeśli chodzi o próbę ciśnieniową wewnętrzne, zbiorniki na płynne paliwo gazowe muszą mieć ją wykonaną co 10 lat. Wszelkie badania techniczne muszą być wykonywane przez pracowników Urzędu Dozoru Technicznego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności