Strona główna » Gazownia Poddębice

Gazownia Poddębice

Jak zgłosić przygotowanie instalacji do wypełnienia paliwem gazowym?

Po zrealizowaniu podłączenia gazowego do domu oraz instalacji wewnętrznej, aby uruchomić dostawy paliwa gazowego, trzeba zgłosić do gazowni gotowość instalacji gazowej do jej wypełnienia. Wykonać to można z wykorzystaniem odpowiedniego wniosku, który można znaleźć po wpisaniu w wyszukiwarce internetowej hasła: gazownia wnioski do pobrania. Formularz ten wymaga podania danych zgłaszającego i adresu wskazującego miejsce instalacji gazowej. Tego typu wniosek należy następnie złożyć w jednym z punktów gazowni, odpowiednim dla adresu przeprowadzanej inwestycji.

Jak sprawdzić możliwość podłączenie domu do sieci gazowej?

Jeśli nie jesteś właścicielem budynku, jednak między innymi przed jego kupieniem chcesz skontrolować, czy może on zostać przyłączony do sieci gazowej, możesz to zrobić za pomocą odpowiedniego dokumentu. Tego rodzaju dokumenty do pobrania gazownia udostępnia na swojej stronie. Po ich wypełnieniu mogą zostać one złożone online za pomocą portalu przyłączeniowego gazowni, a również osobiście w oddziałach obsługi klienta.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności