Strona główna » Gazownia Pisz

Gazownia Pisz

Jak można sprawdzić możliwość przyłączenie nieruchomości do sieci gazowej?

Jeżeli nie jesteś właścicielem domu, jednak między innymi przed jego zakupem chcesz skontrolować, czy może on być podłączony do sieci gazowej, możesz to wykonać z wykorzystaniem odpowiedniego druku. Tego rodzaju druki do pobrania gazownia udostępnia na swojej stronie. Po ich wypełnieniu mogą zostać one złożone przez internet za pomocą portalu przyłączeniowego gazowni, a również osobiście w biurach obsługi klienta.

Zakup szafki gazowej przeznaczonej na układ pomiarowo-rozliczeniowy

W trakcie realizowania przyłącza gazowego przez gazownie szafka gazowa przystosowana na montaż w niej gazomierza jest kupowana oraz montowana przez PSG. Wobec tego odbiorca musi jedynie przygotować właściwe miejsce na jej zamontowanie. Istnieje jednak możliwość kupienia szafki gazowej osobiście, w takiej sytuacji jej cena będzie odliczony od kosztu zrealizowania przyłącza przez gazownie.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności