Strona główna » Gazownia Ostrowiec Świętokrzyski

Gazownia Ostrowiec Świętokrzyski

Rozwiązanie umowy kompleksowej na dostawę paliwa gazowego

W momencie zmiany sprzedawcy gazu ziemnego i wymówienia umowy kompleksowej jedną z formalności jest powiadomienie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie sprzedawcy paliwa gazowego trzeba złożone z zastosowaniem właściwego druku, w którym podane będą informacje o danych klienta, danych wybranego i starego sprzedawcy i umowie z nim zawartej. Tego typu wnioski do pobrania dostępne są na portalu internetowym gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na sprzedaż gazu oraz zmiany dostawcy jest w pełni bezpłatny.

W jaki sposób wstrzymać dostawy gazu ziemnego do domu?

W przypadku remontu instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, trzeba ze względu na bezpieczeństwo wstrzymać dostawy gazu ziemnego. Zrobić to należy z wykorzystaniem odpowiedniego wniosku, który należy złożyć do gazowni online, a również osobiście w jednym z jej punktów obsługi klienta. Wstrzymanie dostarczania gazy nie oznacza jednak braku rachunków. Wystawiane rachunki nie będą wyłącznie posiadały zużycia gazu ziemnego. Dodatkowo trzeba pamiętać, że zatrzymanie dostaw paliwa gazowego na prośbę klienta jest usługą odpłatną.

Gazownie w innych miastach

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności