Strona główna » Gazownia Ostrów Wielkopolski

Gazownia Ostrów Wielkopolski

Wymówienie umowy kompleksowej na sprzedaż gazu

Przy zmianie sprzedawcy gazu i wymówienia umowy kompleksowej jedną ze spraw jest poinformowanie o tym gazowni. Poinformowanie o zmianie sprzedawcy gazu ziemnego należy złożone z wykorzystaniem odpowiedniego druku, w którym wskazane będą informacje o danych odbiorcy, danych wybranego i poprzedniego dostawcy oraz umowie z nim zawartej. Takie formularze do pobrania udostępnione są na portalu internetowym gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego oraz zmiany sprzedawcy jest całkowicie darmowy.

Jak można wstrzymać dostawy gazu ziemnego do nieruchomości?

Podczas rozbudowy instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, należy ze względu na bezpieczeństwo zatrzymać dostarczanie paliwa gazowego. Wykonać to trzeba z wykorzystaniem właściwego druku, który można złożyć do gazowni online, a również osobiście w jednym z jej filii obsługi klienta. Zatrzymanie dostaw gazy nie oznacza natomiast braku rachunków. Sporządzone faktury nie będą wyłącznie zawierały poboru paliwa gazowego. Dodatkowo warto pamiętać, że zatrzymanie dostaw paliwa gazowego na wniosek klienta jest usługą odpłatną.

Gazownie w innych miastach

Polska Spółka Gazownictwa Ostrów Wielkopolski

Kontakt PSG Ostrów Wielkopolski

63-400 Ostrów Wielkopolski
ul. Partyzancka 27
tel. 62 737 99 80
faks 62 737 98 96

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności