Strona główna » Gazownia Świeradów-Zdrój

Gazownia Świeradów-Zdrój

Jak zbadać jakość gazu?

Każdy klient gazowni może w przypadku podejrzenia, że dostarczany do jego domu gaz ziemny ma niewłaściwą jakość zlecić jego zbadanie. W takim przypadku odbiorca musi osobiście wybrać laboratorium do przeprowadzenia badania oraz opłacić je. W przypadku, gdy jednak jakość gazu ziemnego jest nieodpowiednia, koszt badania ponoszony jest przez gazownie i można ubiegać się od niej o zadośćuczynienie za niedotrzymanie ustaleń podpisanej umowy.

Rozwiązanie umowy kompleksowej na sprzedaż gazu ziemnego

W trakcie zmiany sprzedawcy gazu ziemnego i wypowiedzenia umowy kompleksowej jedną ze spraw jest poinformowanie o tym gazowni. Poinformowanie o zmianie dostawcy gazu ziemnego należy złożone z zastosowaniem odpowiedniego dokumentu, w którym wskazane będą informacje o danych klienta, danych nowego i starego dostawcy i umowie z nim zawartej. Tego rodzaju druki do pobrania dostępne są na portalu internetowym gazowni. Proces wypowiedzenia umowy kompleksowej na dostawę paliwa gazowego i zmiany dostawcy jest całkowicie nieodpłatny.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności