Strona główna » Gazownia Ostroróg » Butle gazowe Ostroróg

Butle gazowe Ostroróg

Czemu butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich sprzedaży powinny być składowane w odpowiedni sposób. Z reguły używane są więc do tego specjalistyczne klatki na butle gazowe, które wykonywane są ze stali odpornej na korozję. Pozwalają one z jednej strony chronić napełnione butle gazowe przed skradzeniem, z kolei z drugiej umożliwiają przechowywanie ich w pionie. Z uwagi na bezpieczeństwo klatka na butle gazowe powinna być ustawiona w miejscu zacienionym oraz oddalonym od źródła ciepła.

W jaki sposób można napełnić butle gazem?

Butle gazowe 11 kg oraz butle gazowe turystyczne można napełnić między innymi w specjalnych rozlewniach gazu, przynosząc do nich swój nienapełniony zbiornik. Bardziej łatwiejszym rozwiązaniem jest z kolei wymienienie nienapełnionej butli na pełną w punktach wymiany butli znajdujących się również na wielu stacjach benzynowych. W takiej sytuacji koszt napełnienia butli wynosi wyłącznie cenę umieszczonego się w niej gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności